Kontakti

Valdes loceklis

Kaspars Trumpekojs

kaspars@domabuve.lv +371 29181644
Ģeodēzists

Aldis Pizāns

aldis@domabuve.lv +371 26511383
Projektēšanas nodaļas vadītājs

Mārcis Bergmanis

marcis@domabuve.lv 28347717
Darbu vadītājs

Gatis Dundurs

gatis@domabuve.lv +371 26597891
Darbu vadītājs

Andris Bikovskis

andris@domabuve.lv +371 29961486
Beztranšeju tehnoloģijas nodaļas vadītājs

Ainārs Eriksons

info@domabuve.lv +371 27050206
Darbu vadītājs

Ēvalds Timze

evalds@domabuve.lv +371 26544495
Projektu vadītāja

Dagnija Griezne

dagnija@domabuve.lv +371 26415485
Tehnikas remontu un nomas nodaļas vadītājs

Ervīns Bērziņš

ervins@domabuve.lv
Projektētāja

Marina Sergejeva

Projektētājs

Ainārs Tūra

Topogrāfijas rasētāja

Liene Stankevica

LIETVEDE

Mairita Mūrniece

mairita@domabuve.lv +371 27421428
Projektētājs

Māris Rudovics

Projektēšanas nodaļas vadītāja asistente

Sintija Mūrniece

Projektētājs

Toms Brūklis

Projektētājs

Oskars Bunduls

Projektētājs

Igors Volkovs

Darbu vadītāja palīgs

Kristaps Zaķis

Ģeodēzists

Renārs Pastars

Projektētāja

Alise Grāvere