Kontakti

 

Vadība

Kaspars Trumpekojs

VALDES LOCEKLIS

 +371 29181644
kaspars@domabuve.lv

Mairita Mūrniece

GRĀMATVEDE

 +371 27421428
mairita@domabuve.lv

Mārcis Bergmanis

PROJEKTĒŠANAS NODAĻAS VADĪTĀJS

 +371 28347717
marcis@domabuve.lv

Aldis Pizāns

ĢEODĒZISTS

 +371 26511383
aldis@domabuve.lv

 

Būvdarbu vadītāji un palīgi

Gatis Dundurs

Būvdarbu vadītājs

 +371 26597891
gatis@domabuve.lv

Ēvalds Timze

Būvdarbu vadītājs

 +371 26544495
evalds@domabuve.lv

Kristaps Zaķis

Būvdarbu vadītāja palīgs

 +371 26744538
kristaps@domabuve.lv

Ervīns Leitiņš

Būvdarbu vadītāja palīgs

ervins.leitins@domabuve.lv

 

Nikolajs Gluhaņuks

Būvdarbu vadītāja palīgs

nikolajs@domabuve.lv

 

 

Projektētāji

Ainārs Tūra

Projektētājs

Māris Rudovics

Projektētājs

Toms Brūklis

Projektētājs

Oskars Bundulis

Projektētājs

Igors Volkovs

Projektētājs

Alise Grāvere

Projektētāja

 

Mērnieki

Liene Stankevica

Ģeodēziste

Renārs Pastars

Ģeodēzists

Viktors Gasjuls

Ģeodēzists

Toms Ozols

Ģeodēzists

 

Tehniskā daļa

Ervīns Bērziņš

Tehnikas remontu un nomas nodaļas vadītājs

ervins@domabuve.lv

 

Ainārs Ēriksons

Beztranšeju tehnoloģijas nodaļas vadītājs

 +371 29181644
info@domabuve.lv

Sintija Mūrniece

Tehniskā sekretāre

Viktorija Miščenko

Tehniskā sekretāre

Valters Ločmelis

Tehniķis, IT speciālists

 +371 20232611
valters@domabuve.lv