Par mums

MĒS ESAM SIA “DOMA BŪVE”

Mēs SIA “DOMA-būve” esam plaša profila uzņēmums, kas Latvijā vairāk nekā 20 gadus nodarbojas ar tehnikas nomu, auto remontu darbu veikšanu, būvniecību, mērniecību, elektromontāžu un elektroietaišu projektēšanu. Mūsu uzņēmumā strādā labākie sertificētie speciālisti, kuri savu darbu veic profesionāli un kvalitatīvi, lai mūsu klientu vēlmes tiktu īstenotas. Mūsu devīze ir ``Ar neatlaidību uz panākumiem!``

 

MŪSU MISIJA

Uzņēmuma misija ir nebaidīties no grūtībām un izdarīt neiespējamo.

MŪSU VĪZIJA

Mūsu vīzija ir ieņemt līdera pozīciju elektromontāžas pakalpojumu sniegšanā Latvijā un Eiropā.

MŪSU MĒRĶIS

Nodrošinot kvalitatīvu klientu servisu, dibināt jaunas attiecības ar potenciālajiem klientiem, kā arī turpināt investēt uzņēmuma infrastruktūrā, tam piederošajos un nomātajos īpašumos.

Elektromontāža

Elektromontāža

SIA “DOMA -būve” specializējas visu veidu elektromontāžas darbu veikšanā līdz 110 kV visā Eiropā. Mūsu komandā strādā tikai augsti kvalificēti speciālisti, kas veic visdažādāko sarežģītību elektromontāžas pakalpojumus. Elektromontāžas darbus veicam, izmantojot augst..

Mērniecība

Mērniecība

SIA “DOMA-būve” piedāvā daudzveidīgu mērniecības pakalpojumu klāstu, izmantojot modernākās mūsdienu tehnoloģijas visā Latvijā. Veicam mērniecības darbus būvniecības ieceres sākumā, lai nodrošinātu projektētājus ar aktuālo informāciju par apvidus virszemes un pazemes..

Būvniecība

Būvniecība

SIA “DOMA-būve” ir uzņēmums ar daudzpusīgu pieredzi un resursiem sarežģītu projektu īstenošanā. Mūsu speciālisti pastāvīgi uzlabo savas prasmes un zināšanas vietējās un starptautiskās meistarklasēs un semināros. SIA “DOMA-būve” realizē būvniecības..